לימודי אדריכלות | דרום | שיפוצים | עיצוב סלון - Kiddie Gifts
203
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-203,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

לימודי אדריכלות | דרום | שיפוצים | עיצוב סלון

לימודי אדריכלות | דרום | שיפוצים | עיצוב סלון

עיצוב סלון בדרום

עיצוב סלון הינו עיצוב של חלל הסלון ונוגע לריהוט הכולל של חדר הסלון כמו ספות, שידות, מערכת טלוויזיה, סטריאו וסאונד, נוסף על כך לצבע הקירות, טפטים ואביזרים נוספים. מרכיב חשוב מעיצוב הסלון הינו השריית תחושת גודל הסלון, גם אם מדובר בחלל סלון קטן, ניתן על ידי עיצוב נכון ותאורה נכונה להעניק תחושה של חלל גדול ורחב יותר. עיצוב סלון בדרום בסטייל עתיק מתמקד בבחירת ריהוט מעץ מלא, בצבעים כהים ועמוקים, עם וילונות , מדפים ואביזרים רבים באופי וינטג'. בדרום, עיצוב הסלון עשוי להגיע למחירים גבוהים, שכן מתבצע שימוש בחומרי גלם יקרים ואיכותיים, כדי להפוך את מראה הסלון ליוקרתי ומזמין. עיצוב סלון בדרום הוא מרכיב ממגמת הום סטיילינג, הנותן שדרוג ורענון מראה הסלון לפי בקשת הלקוח ובאופן שיתאים לכל אחד. עיצוב סלון היא מטלה לא פשוטה ולפעמים רבים מאיתנו בוחרים להיעזר במעצב פנים מקצועי אשר יגשים את הראייה שלנו לסלון נעים, בעל המראה שתמיד רצינו. בדרום חלקים חשובים בקורסים לעיצוב פנים, מתמקדים בעיצוב הסלון ומציעים מגוון גדול של סגנונות עיצוב, המשלבים אלמנטים מגוונים ומרהיבים.

שיפוצים בדרום

לרבות שיפוצים נעשים לאחר קניית דירה יד שניה או כאשר יש בעיות בדירה הקיימת הקשורות לבלאי טבעי ומדי פעם גם בזמן שהמשפחה מתרחבת ויש צורך להתאים את הדירה לכל בני המשפחה. לתכנון השיפוצים משמעות רבה בעבודת השיפוץ, שכן יתכנו בעיות מרובות שעלולות להופיע והמחיר עשוי לעלות תוך כדי עבודה, בעיקר כאשר מדובר בשיפוץ מאסיבי של כמה אזורים בחלל המשופץ. שיפוצים בדרום נעשים לעיתים קרובות מאד, מאחר והבתים ישנים, עם בלאי גבוה וגם עלולים להוות סכנה במקרה של רעש אדמה. שיפוצים בדרום עשוי להיות משימה מאתגרת ואף לא נעימה, לפיכך יש לבחור בקפידה את אנשי המקצוע למלאכה הרבה. במלאכת השיפוצים בדרום משולבים בעלי מקצוע רבים למשל חשמלאים, אינסטלטורים, רצפים, צבעים, נגרים וכו. כדי להגיע לתוצאות משביעות רצון משיפוצים בבית או במשרד, כדאי להשתמש בחומרים טובים ואיכותיים, מאחר ויש היצע גדול ומגוון של חומרים לשיפוץ בדרום. כאשר רוצים לעשות שיפוצים בדרום, כדאי להקפיד על שיפוצים בהתאם לתקנים ולתקנות, בעיקר בזמן שהשיפוצים עלולים לעשות רעש ולגרום לחוסר נוחות לאנשים מסביב.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.