שירותי אורחים | צפון | רהיטים | עיצוב מטבחים - Kiddie Gifts
239
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-239,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

שירותי אורחים | צפון | רהיטים | עיצוב מטבחים

שירותי אורחים | צפון | רהיטים | עיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים בצפון

מהירות השליפה הינו אחד הטרנדים הבולטים בעיצוב מטבחים בצפון, גם בעקבות השתפרות טכנולוגית במטבח וכן בעקבות הרצון לחסוך במקום. על אף מחירם הגבוה בצפון, משטחי גרניט בעיצוב מטבחים הינם חזקים יותר, חסינים מפני שריטות של סכו"ם או חום גבוה ואפילו נשמרים לאורך זמן רב יותר ממשטחים אחרים. בצפון עיצוב מטבחים הפך לשם נרדף לקלאסיות, יוקרה, מקוריות וחדשנות, בהתאמה מירבית לרצונות וצרכי הלקוחות. עיצוב מטבחים בצפון כולל אלמנטים רבים המשלבים ידיות מטבח מסוגננות, פאנלים צבעוניים, ברזים בצורות שונות, ספוטים ותאורה מושכת. מבגלל שהמטבח הוא מקום עיקרי עבור דיירי הבית, חיוני כי עיצוב המטבח יהיה נעים למראה ונוח לשימוש. עיצוב מטבחים בצפון לפי אופי ויקטוריאני כולל אלמנטים מאנגליה הקלאסית, הכולל בעיקר מראה קלאסי עם צבעים סולידיים, עמוקים וכהים. מילות המפתח בעיצוב מטבחים הם חסכון במקום, מאחר וכיום אפשר למצוא שלל פתרונות אחסון המשלבים טכנולוגיית אחסון מתקדמת, באמצעותה ניתן להכיל כלי חשמל, כלי בישול ואביזרים נוספים במינימום מקום. ישנם בעלי מקצוע רבים בצפון המשולבים בתהליך עיצוב מטבחים, ביניהם מעצבים, נגרים, אינסטלטורים, רצפים וכו.

רהיטים בצפון

בצפון הוקמו בשנים האחרונות נגריות רבות לייצור רהיטים מחומרים נוספים, על כן ישנה תחרות רבה בין מפעל למשהו, תחרות שבאה לידיי ביטוי בפרסום ובהורדת מחירים. רהיטים הם מגוון גדול של עצמים המשמשים לבית, למשרד, למבנים ציבוריים וחיצוניים ועוד, כמו ספות, כורסאות, שידות, מזנונים, שולחנות וכיסאות ועוד ועוד. רהיטים מעוצבים בצפון וטובים יכולים להשוות למשרד מראה יוקרתי ואלגנטי ולפעמים רהיטים אף משאירים חותם על הרושם המתקבל אצל עובדי המשרד או אצל אורחים חיצוניים. כאשר רוצים לעצב את הבית או את החלל המבוקש, ישנה אחריות רבה לבחירת הרהיטים, באם הקו שנבחר יהיה מודרני או קלאסי, מותאם או אקלקטי וכמובן מה המחיר אותו נרצה להשקיע. רהיטים בצפון בסגנון אירופאי מיוצרים מחומרים איכותיים, בעלי תו תקן מחמיר וצפויים להחזיק מעמד למשך שנים רבות, אבל בנוסף על כך מחירם גבוה יותר מיתר הריהוט בשוק. רהיטים בצפון לחדר השינה משלבים מיטות, שידות, ארונות ועוד וצריכים להתאים בצורה נעימה לעין כדי לאפשר תחושה נעימה ומזמינה. אפשר למצוא בחנויות בצפון רהיטים רבים בהתאמה אישית, המשלבת בחירת גודל, צבע, סוג בד וסוג החומרים של כל רהיט, לכל חדר בבית או בגינה.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.