עיצוב חדרי ילדים ומטבחים - Kiddie Gifts
65
rtl,page-template-default,page,page-id-65,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

עיצוב חדרי ילדים ומטבחים

עיצוב חדרי ילדים

עיצוב חדרי הילדים איננה משימה פשוטה, שכן יש להבין את תפיסת עולמו של הילד, להתחבר אליה ולעצב את חדר הילד לפי דמיונו ורצונו.
עיצוב חדרי ילדים נעשה היום בדרך חדשנית וטכנולוגית, המערבת תוכנת הדמיה המעניקה תמונה כמעט מדויקת לאופן בו החדר ייראה.
ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר משפחות בוחרות להיעזר באנשי מקצוע בתכנון עיצוב חדרי הילדים.
עיצוב חדרי ילדים הוא חלק משמעותי מקורסי עיצוב פנים, שכן עיצוב חדר הילדים מביא נקודת מבט שונה משאר החדרים בבית.
לעומת ארצות אחרות ברחבי העולם, בישראל בכלל ו בפרט, מוצגות מדי שנה תערוכות רבות המציגות מגוון רחב של עיצובי חדרי ילדים ונוער.
כאשר מעוניינים בעיצוב חדרי ילדים, יש לשים דגש מיוחד על תקנות ובטיחות, גם בחומרים בהם משתמשים וגם בריהוט אותו בוחרים.
עיצוב חדרי ילדים מהווה הזדמנות נהדרת לתת לילד להתבטא ולהיות סובב סביב דברים, חפצים ואביזרים שהוא אוהב ומעניקים לו השראה, לכן חשוב מאד לערב את הילד כאשר מעצבים את חדרו.

מטבחים

מטבחים מהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית וכוללים את מכשירי החשמל, הארונות והמדפים, כמו כן גם את הטפטים או הצבעים בהם נעשה שימוש.
כאשר מעצבים מטבחים יש לקחת בחשבון גם עבודה על פי תווי תקן, כאשר המחמיר שבהם הינו תו התקן האירופאי, אשר מבטיח כי יינתן שימוש בחומרים הטובים ביותר ובסטנדרטים גבוהים.
מטבחים לרוב מעוצבים בסגנון מתועש, מודרני, בעל פונקציונליות רבה, על מנת שיתן מענה וצורך ספציפי לדרישות המעצב, באם מדובר במטבח המשמש בעיקר לאחסון, לבישול ואפייה או אם בכלל חדר שהשימוש בו הוא מועט וחסר חשיבות.
למטבחים מעוצבים יש אין ספור אפשרויות, החל ממטבחים בסגנון מודרני ויוקרתי, מטבחים קלאסיים בעלי מראה פשוט ונייטרלי וכלה במטבחים המעוצבים על פי סגנון אישי.
יש מגוון רחב של מפעלים אשר מציעים מטבחים בהתאמה אישית, עם בחירת פריטים ומכשירים באופן עצמאי או לחילופין מטבחים מוכנים על פי עיצוב של מעצבי פנים.
מטבחים הם לרוב חדרים משמעותיים בכל בית, שכן משמשים את כל הדיירים בבית בעיקר להכנת ואחסון מזון, מומלץ להשתמש ביריעות ביטומניות.
מטבחים גרמניים נחשבים למטבחים בעלי יוקרה, עמידים לאורך שנים רבות ומשלבים עיצוב אלגנטי ופונקציונלי, זו הסיבה שרבים מעדיפים להשקיע יותר כסף ולבחור במטבחים גרמניים.