מעצבת פנים ואדריכלות - Kiddie Gifts
63
rtl,page-template-default,page,page-id-63,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

מעצבת פנים ואדריכלות

מעצבת פנים

מעצבת פנים חייבת לאהוב את תחום העיצוב ולהיות בעלת חוש לאומנות ולסטיילינג, שכן זהו חלק בלתי נפרד מעיצוב פנים.
מעצבת פנים אוספת פריטים מהארץ ומחו"ל על מנת להביא לפתרונות יפים ומסוגננים ללקוחותיה ויחד עם זאת לשמור על מקוריות וייחודיות.
מעצבת הבית תעצב את הבית מקצה לקצה, החל הסלון ועד לחדר השינה, המטבח ואפילו חדר האמבטיה ותגיע לתוצאות אופטימליות.
מעצבת פנים מתמחה בעיצוב וינטג', המשלב קלאסיות, מראה עתיק וחמים ויחד עם זאת אלגנטי, נוח ונעים למראה
מעצבת פנים מקצועית תלווה את לקוחותיה ותייעץ להם בכל שלב ושלב מתהליך השיפוץ והעיצוב איפלו באיטום גגות, על מנת להגיע לתוצאות משביעות רצון.
מעצבת פנים רגישה יותר לפרטים הקטנים, כמו כן גם לתמונה הגדולה בעיצוב הבית, בעיקר בחדרי הילדים ובחדרי המשחקים.
מעצבת פנים בסגנון מודרני תשלב אלמנטים חדשניים וטכנולוגיים על מנת ליצור בית פונקציונאלי עם יכולת לעבוד בכל תקציב ובעמידה בלוח זמנים שהוגדר מראש.

אדריכלות

תנאי הקבלה למקצוע אדריכלות הם מהקשים ביותר מכלל המקצועות וכוללות סדרת מבחנים, הצגת ציונים מתעודת הבגרות וכמו כן הצגת תיק עבודות איכותי.
אדריכלות מוגדרת כאומנות הבנייה, אשר כוללת תכנון ועיצוב של חללים, מבנים וסביבה ונוגעת גם בתנאי עיצוב הפרטים.
אדריכלות נוף היא התחום הקשה והמורכב ביותר מכלל תחומי האדריכלות וכוללת בתוכה אלמנטים רבים בנוף כמו עיצוב ערים, גנים וכל מרחב פתוח אחר.
טוקיו מהווה דוגמה לאדריכלות מודרנית, עם עיצוב עירוני המאופיין בבניינים גורדי שחקים, גשרים מרהיבים, קתדרלות ומקדשים אלגנטיים ומסורתיים ומבנים מיוחדים.
משרדים מאופיינים באדריכלות אבסטרקטית אשר מורכבים ממשטחים חלקים, מאוזנים או אנכיים, המעניקים מראה מתוחכם ומורכב בו זמנית.
אדריכלות פנים, עוסקת יותר בתכנון בתים ומבנים והעוסקים בה מקבלים סמכויות לתכנון בנייתם, לעומת עיצוב פנים שאינם רשאים לעסוק בתכנון הבנייה אלא רק בעיצוב חלל פנימי של מבנה.
למרות שהאדריכלות הינה מקצוע מבוקש, בעלת תנאי קבלה קשים ובעלת יוקרה, אדריכלים רבים אינם מתוגמלים באופן ראוי ואינם מקבלים את ההכרה המגיעה להם.