עיצוב סלון ושיפוצים - Kiddie Gifts
61
rtl,page-template-default,page,page-id-61,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

עיצוב סלון ושיפוצים

עיצוב סלון

עיצוב סלון הינו עיצוב של חלל הסלון ומתייחס לריהוט הכולל של חדר הסלון כמו ספות, שידות, מערכת טלוויזיה, סטריאו וסאונד, כמו כן לצבע הקירות, טפטים ואביזרים נוספים.
עיצוב סלון הוא חלק ממגמת הום סטיילינג, המציע שדרוג ורענון מראה הסלון לפי בקשת הלקוח ובאופן שיתאים לכל אחד.
חלקים משמעותיים בקורסים לעיצוב פנים, מתמקדים בעיצוב הסלון ומציעים מגוון רחב של סגנונות עיצוב, המשלבים אלמנטים שונים ומרהיבים.
חלק חשוב מעיצוב הסלון הינו השריית תחושת גודל הסלון, גם אם מדובר בחלל סלון קטן, ניתן על ידי עיצוב נכון ותאורה נכונה להעניק תחושה של חלל גדול ורחב יותר.
עיצוב סלון בסגנון עתיק מתמקד בבחירת ריהוט מעץ מלא, בצבעים כהים ועמוקים, עם וילונות , מדפים ואביזרים רבים בסגנון וינטג'.
, עיצוב הסלון יכול להגיע למחירים גבוהים, שכן נעשה שימוש בחומרי גלם יקרים ואיכותיים, כדי להפוך את מראה הסלון ליוקרתי ומזמין.
עיצוב סלון היא משימה לא פשוטה ולעיתים רבים מאיתנו בוחרים להיעזר במעצב פנים מקצועי אשר יגשים את החזון שלנו לסלון נעים, בעל המראה שתמיד רצינו.

שיפוצים

שיפוצים יכול להיות משימה מאתגרת ואף לא נעימה, על כן יש לבחור בקפידה את אנשי המקצוע למלאכה הרבה.
כאשר מבקשים לעשות שיפוצים, כדאי להקפיד על שיפוצים בהתאם לתקנים ולתקנות, בעיקר כאשר השיפוצים עלולים לעשות רעש ולגרום לחוסר נוחות לאנשים מסביב.
במלאכת השיפוצים מעורבים אנשי מקצוע רבים כגון חשמלאים, אינסטלטורים, רצפים, צבעים, נגרים, קבלני איטום המבצעים זיפות גגות ועוד.
לרוב שיפוצים נעשים לאחר קניית דירה יד שניה או כאשר יש בעיות בדירה הקיימת הקשורות לבלאי טבעי ולעיתים גם כאשר המשפחה מתרחבת ויש צורך להתאים את הדירה לכל בני המשפחה.
לתכנון השיפוצים משמעות רבה בעבודת השיפוץ, שכן יתכנו בעיות רבות שעלולות להופיע והמחיר עשוי לעלות תוך כדי עבודה, בעיקר כאשר מדובר בשיפוץ מאסיבי של כמה אזורים בחלל המשופץ.
שיפוצים נעשים לעיתים קרובות מאד, מאחר והבתים ישנים, עם בלאי גבוה ואף עלולים להוות סכנה במקרה של רעידות אדמה.
על מנת להגיע לתוצאות משביעות רצון משיפוצים בבית או במשרד, כדאי להשתמש בחומרים טובים ואיכותיים, מאחר ויש היצע גדול ומגוון של חומרים לשיפוץ.