טיול בר מצווה עצמאי – מדריך קצר

אירוע בר מצווה הוא אירוע מרגש ביותר. לא מעט הורים מציעים לבן שלהם, אשר הגיע לגיל המייצג את המעבר בין הילדות לבגרות, לצאת למסע של טיול בר מצווה משותף. טיול בר מצווה יכול להכיל בתוכו יעדים שונים בעלי סממנים יהודיים וזאת לאור העובדה כי אירוע בר מצווה הוא אירוע מאוד חשוב במסורת היהודית או, לחילופין, לבחור ביעדים שנער בר המצווה תמיד חלם לבקר בהם. במאמר הבא ריכזנו כמה טיפים שיסייעו לכם לארגן טיול בר מצווה באופן עצמאי לבן שלכם, שיסב גם לכם וגם לו את ההנאה המקסימלית ויהיה משמעותי עבורו.

כיצד מתכננים טיול בר מצווה באופן עצמאי?

הדבר החשוב ביותר הוא כמובן לבחור את היעד של הטיול ואת העונה בשנה שבה אתם יוצאים לטיול. מסלול במדינה אליה בוחרים לנסוע קשור לעונה בשנה הן מבחינת מזג האוויר והן מבחינת התקציב העומד על הפרק. כך לדוגמא: טיול בר מצווה לאירופה באוגוסט הנכלל בעונה החמה במקום, לא בהכרח יתאים ליעד טיול בר מצווה הן מבחינת מזג אוויר והן מבחינת תקציב.

נתון נוסף שכדאי לקחת בחשבון בטרם מתכננים טיול בר מצווה באופן עצמאי הוא משך הזמן הנדרש להגעה ליעד וכן, כמה זמן נסיעה דרוש כדי לעבור ממקום למקום שבו רוצים לבקר ביעד.

כדאי לבחור ביעד המשלב גם סממנים יהודיים שונים שיכולים לאפשר לנער להתחבר לאירוע בר המצווה שלו, למקורות היהודיים שלו ולמסורת היהודית עם תחומי העניין של הנער. אם הוא אוהב ספורט ימי, כדאי למצוא יעד שבו ניתן להנות מספורט ימי, אם הוא אוהב מסלולים רגליים הכוללים אתגרים ונוף, כדאי לבחור ביעד שיספק לו את האפשרות לצאת למסלולים שהוא יהנה מהם.

ישנם כמה יעדים פופולאריים מאוד לטיול בר מצווה כגון: איסלנד המהווה מעין לונה פארק של הטבע. ניתן למצוא בה הרי געש פעילים, קרחונים, לגונות כחולות, אופנועי שלג, לוויתנים, ג'יפים, נביעות מים חמים ועוד.

ניתן לבחור לערוך טיול בר מצווה לשוויץ ולהנות מטיולים רגליים, נופים עוצרי נשימה, מקומות לינה מיוחדים וכן סקי בעונת החורף.

ניתן לבחור בנורבגיה ולהנות מנופים פיורדים, קרחונים, טיפוס לצוק, שיט קיאקים ועוד

כמו כן, ניתן לבחור באיטליה ולהפגיש את הנער עם ארץ היופי והאסתטיקה, עם אוכל טוב, עם פארקים רחבי ידיים ועוד.

כיצד לנהל תקציב לטיול בר מצווה ולעמוד בו?

חשוב מאוד לזכור כי לא פעם, מלבד טיול בר מצווה, ההורים עורכים גם אירוע לבן שלהם ועל כן, אין ספק שסביב האירוע יהיו הוצאות נוספות על מקום לערוך בו את האירוע, קייטרינג מתאים, אטרקציות לאירוע, צלם, תקליטן, ביגוד, קליפ בר מצווה ועוד. מכיוון שההוצאות רבות, מראש יש להגדיר לטיול תקציב ספציפי וחשוב לעשות הכל כדי לא לחרוג ממנו. אפשר לשלב בין אכילה במסעדות לבין רכישת מצרכים בסופרים מקומיים והכנת ארוחות שיכולות להיות זולות יותר, אפשר לבקר באתרים חינמיים ולא רק באתרים שגובים תשלום וניתן לבחור מראש באתרים שדמי הכניסה אליהם לא גבוהים במיוחד. כדאי מאוד לבדוק מראש מהן ההוצאות הצפויות לכם בטיול ולהעריך האם התקציב שלכם יספיק. במידה ואתם חוששים שהתקציב לא יספיק, חשוב מראש להיערך בהתאם ולבדוק כיצד אתם יכולים לקצץ עלויות.

כיצד תרכשו בצורה נכונה סנדלי צעד ראשון?

נעלי צעד ראשון מהוות נעליים חשובות ביותר להתפתחות התקינה של כף הרגל. הן מסייעות בעיצוב ופיתוח של הרגליים הרגות של הילדים בצורה טבעית. חשוב שתדעו

הילד מגן לך על המחשב

רבים מאיתנו רוצים להגן על ילדינו בשימוש באינטרנט עם זאת, לא תמיד יש לנו את הידע המקיף כדי לדעת את הסכנות ואיך למצוא אותם. ילדים

לפרסום כתבה באתר

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

פיזיותרפיה לרצפת האגן אצל ילדים

תפקוד לקוי באזור רצפת האגן מאפיין לא מעט ילדות וילדים בטווח גילאים רחב יחסית. בעיות באזור זה של הגוף עשויות לבוא לכדי ביטוי בשלל תופעות

קידום אתרי וורדפרס

קידום אורגני הוא טכניקת שיווק הנשענת על מפה לאוזן, כולל מדיה חברתית וערוצים מקוונים אחרים. זה לא כולל פרסום בתשלום. קידום העסק שלך באמצעות קידום